HOME | KONTAKTY

www.FFT-IVECOMagirus.cz

IVECO MAGIRUS > Výrobní závody

IVECO MAGIRUS
Výrobní závody

 Ulm

vz ulm

Bylo to v roce 1864, když Conrad Dietrich Magirus v Ulmu začal s komerční výrobou jeho hasičské techniky. Do dneška je město na Dunaji ústředím moderní globální společnosti IVECO MAGIRUS.
Stejně jako dříve jsou zde vyvíjeny a vyráběny světoznámé automobilové žebříky: v moderním Hightech-závodě, který zpracovává výlučně díly v průmyslové velkosériové kvalitě ale současně zůstává manufakturou. Kažký žebřík je mistrovskou ruční prací a je individálně zhotovován dle požadavků zákazníka.

Ve výrobním závodě IVECO MAGIRUS v Ulmu jsou kombinovány špičkové technologie a řemeslné zpracování, 145 let nepřetržitá tradice, dlouholeté poznatky z praxe a vysoké technické dovednosti v oboru požárních vozidel, zejména pak automobilových žebříků, které platí po mnoho let za nejlepší na světě. Každý rok opouští tento výrobní závod více než 200 vozidel a aby sloužily hasičům po celé zeměkouli.

Ulm je rovněž sídlem vedení a správy firmy stejně jako mezinárodní distribuce a zákaznického servisu.Copyright (c) 2012 www.FFT-IVECOMagirus.cz | tisk | Kontakty | Top