HOME | KONTAKTY

www.FFT-IVECOMagirus.cz

IVECO MAGIRUS

IVECO MAGIRUS

Historie  Výrobní závody Oldtimer galerie

LOGO MBT

IVECO MAGIRUS - odborné kompetence pro celosvětovou požární ochranu!

Už více než 140 let je jméno MAGIRUS synonymem požárních technologií na nejvyšší úrovni. Ve spojení s globální značkou IVECO, mezinárodním renomovaným výrobcem podvozků, vznikají již po desetiletí mnohokrát osvědčené kombinace speciálních hasičských podvozků a individuálních nástaveb.

Z toho vyplývající výhody „Vše z jedné ruky" jsou v celém oboru celkem ojedinělé a jedinečné a pro naše zákazníky vysoce hospodárné a pragmatické. Zákazníci tak získávají jednoho odpovědného partnera pro všechny otázky a spolehlivého partnera pro všechny případy.

IVECO MAGIRUS nabízí hasičům na celém světě ucelenou  produktovou řadu. Společný dialog se zákazníky, zastřešujícími orgány hasičů a poznatky z odborných grémií jsou základem a předpokladem proto, aby se IVECO MAGIRUS i nadále v budoucnu řadil k nejprogresivnějším výrobcům požární techniky na světě.

Velké množství celosvětově chráněných patentů, nejvyšší kvalita zpracování, dlouhá životnost a maximální bezpečnost jsou výsledkem  angažovanosti všech pracovníků IVECO MAGIRUS a efektivního využití součinosti všech výrobních závodů . Inovace a hospodárně orientované myšlení se opět osvědčují. Příkladem jsou zde nové žebříky M 32 L-AS se záchranným košem o nosnosti 400kg a inovační koncept Multi Trailer.

IVECO MAGIRUS nabízí dále vedle jedinečné produktové a modelové řady vše co lze od globálního hráče v tomto oboru očekávat: rozsáhlý servis, odpovídající fundovaná školení, kompetentní poradenství a péči a stále nový vývoj produktů - pro spokojenost zákazníků a především všech lidí, kterým produkty IVECO MAGIRUS mají pomáhat.

 Copyright (c) 2012 www.FFT-IVECOMagirus.cz | tisk | Kontakty | Top